Vaikų vasaros stovyklų finansavimas

Kėdainių dailės mokyklos vaikų vasaros stovykloms finansavimą skyrė Kėdainių r. savivaldybės administracija:
Programa ,,Vandens pasaulis” skirta  8‒12 m. mokiniams. Siekiama supažindinti mokinius su kerinčiu ir paslaptingu vandenynų, jūrų ir ežerų, upių pasauliu, unikalia povandenine fauna ir flora bei išbandyti įvairias dailės technikas atliekant kūrybinius darbus. Užsiėmimai vyks Kėdainių dailės mokykloje rugpjūčio 21‒25 d. nuo 10 iki 15 val. Programai skirta 2000 Eur.
Programa ,,Vasaros keramikos stovykla“ skirta 12‒17 m. mokiniams. Šia programa siekiama pademonstruoti ir išmokyti naudotis įvairiomis keramikos technikomis ir technologijomis ir įgyti keramikos pagrindus, kurti keramiką laisvalaikiu, taip ugdyti kūrybinį jaunimo mąstymą ir plėsti kultūrinį išsilavinimą.  Užsiėmimai vyks Kėdainių dailės mokykloje rugpjūčio 21‒25 d. nuo 12 iki 17 val. Programai skirta 1900 Eur.