Mokyklos istorija

1989 m. spalio 1 d.
Įkurta Kėdainių dailės mokykla.

Mokykla įsikūrė Kėdainių moksleivių namų patalpose. Pirmaisiais metais mokykloje mokėsi 25 mokiniai ir buvo suformuotos 2 klasės. Mokykloje dirbo 5 mokytojai: Vida Burbulienė, Virginija
Ligeikienė, Viačeslavas Čerenkovas, Bronius Rutkauskas, Arvydas Urbelis. Mokyklai nuo jos įkūrimo iki 2022 m. lapkričio mėn. vadovavo direktorė Vida Burbulienė.

1993 m.
Mokykla persikėlė į pastatą Smilgos g. 7.
1994 m.
Mokykloje įsteigtos pradinio ugdymo klasės.
1995 m.
Mokyklai suteiktos papildomos patalpos ,,Vaivorykštės“ darželyje.

Čia įsikūrė piešimo ir tapybos klasės.

2002 m.
Piešimo bei tapybos klasės perkeltos į patalpas J. Basanavičiaus g. 47C.

Pavasarį mokykla sudarė patalpų nuomos sutartį su Ūkio banku ir piešimo bei tapybos
klasės perkeltos į patalpas J. Basanavičiaus g. 47C.

2004 m.
Dailės mokykla įsikūrė rekonstruotoje Didžiojoje sinagogoje

Rudenį Dailės mokykla įsikūrė rekonstruotoje Didžiojoje sinagogoje – architektūriniame 18 a. pastate. Mokykloje įkurta ,,Mini“ galerija, kurioje organizuojamos kūrybinių darbų parodos.

2004 m.
Spalio mėnesį Dailės mokykloje įsteigtos Suaugusiųjų ir Ikimokyklinio amžiaus vaikų dailės studijos.
2008 m.
Dailės mokykloje įsteigtos jaunimo dailės studija.
2022 m.
Kėdainių dailės mokyklos piešimo, tapybos ir tekstilės klasės persikėlė į restauruotą sinagogą Smilgos g. 5A.
2023 m.
Nuo 2023 m. gegužės 15 d. mokyklai vadovauja direktorė Jovita Buinevičienė.