Misija, vizija ir vertybės

Kėdainių dailės mokyklos 2023‒2025 metų strateginiame plane numatyta mokyklos misija, vizija ir strateginiai tikslai:

Misija

Teikti galimybę Kėdainių rajono savivaldybės vaikams, jaunimui ir suaugusiems plėtoti dailės srities žinias, gebėjimus ir įgūdžius, ugdyti atsakingą ir kūrybišką asmenybę, ugdyti savarankiškumą ir iniciatyvumą, tenkinti individualios kūrybos poreikius.

Vizija

Unikali ir atvira dailinio ugdymo institucija rajone, kultūros ir meno traukos židinys, ugdantis kūrybingą, mąstančią asmenybę, gebančią mokykloje įgytas žinias ir gebėjimus pritaikyti kasdieniniame gyvenime. Savo veikla prisidedanti prie Kėdainių rajono savivaldybės ir Lietuvos kultūros ir dailės tradicijų puoselėjimo.

Strateginiai tikslai:

1. Tobulinti ugdymo procesą, tikslingai panaudojant mokyklos erdves ir aplinką.
  2. Puoselėti kūrybiškumą ir ugdyti bendruomeniškumą.

Vertybės

• atvirumas iniciatyvai, dialogui, bendradarbiavimui;
  • atsakomybė už savo veiksmus, moralumas, rūpinimasis bendruomene;
  • saviraiškus dalyvavimas ir džiaugsmas mokymosi veiklose;
  • pozityvus profesionalumas ir asmeninis meistriškumas.