Renginys skirtas Tėvo Stanislovo 100-mečiui

Šiais metais minime Tėvo Stanislovo 100 – ąsias gimimo metines. Kaip sakė direktorė Vida Burbulienė, mūsų mokyklai jis buvo labai svarbus ir brangus žmogus, kuris be galo mylėjo vaikus. Kol tėvelis buvo gyvas Paberžėje vykdavo mokinių vasaros plenerai. Po jo mirties ši tradicija buvo nutrukusi. Tačiau šią vasarą direktorė atgaivino plenerą Paberžėje. Kėdainių rajono savivaldybės administracija finansavo Vaikų vasaros poilsio ir užimtumo programą 2018 m. „Ekspedicija: Tėvo Stanislovo takais“.

Šiandien dailės mokykloje vyko renginys skirtas Tėvo Stanislovo 100-mečiui ir parodos „Ekspedicija: Tėvo Stanislovo takais“ atidarymas. Gražus ir jaukus vakaras įamžintas fotografijose. Parodą galite aplankyti iki gruodžio 3 d. dailės mokyklos „MINI” galerijoje.