Projektas vasaros kūrybinės dirbtuvės „Kuriame ir žaidžiame”

Rugpjūčio 17 – 21 d. vyko vasaros kūrybinės dirbtuvės „Kuriame ir žaidžiame“. Nuveikėme daug įdomių dalykų – kūrėme indėniškas mandalas, skudurines lėlytes, vaidinome spektaklius, mėgavomės kakava Kavamanijoje, kūrėme stalo žaidimus, lipdėme iš vaško ir kavos tirščių, keliavome Basakojų taku, piešėme ant akmenėlių, gaminome atspaudus, robotus, vėjo automobiliukus, žaidėme žemės ir žmogaus meno žaidimus, leidome į dangų muilo burbulus… Dar bendravome, juokėmės, dūkome ir kitaip smagiai leidome laiką.

Didelis ačiū mokyklos direktorės pavaduotojai Jovitai Buinevičienei, kuri parašė šį nuostabų projektą. Ačiū mokyklos direktorei Vidai Burbulienei, kad visada buvo šalia. Ačiū mokytojams, už puikias idėjas ir jų įgyvendinimą, vaikams, kad dalyvavote.

Ačiū Kėdainių rajono savivaldybės administracijai už projekto finansavimą. Suma 1400 Eur.