,,Kėdainiai/Gobis. Lauko ekspo”

Gruodžio 6 d. mūsų mokyklos mokinių keramikos darbų paroda pristatyta Kėdainių visuomenei.
Paroda ir mokinių kūrybiškumu džiaugėsi Kėdainių r. savivaldybės meras Valentinas Tamulis, Švietimo skyriaus vedėja Vilma Dobrovolskienė, Kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Stadalnykas ir dauguma menui neabejingų kėdainiečių. Parodą pristatė laikinai einanti Kėdainių dailės mokyklos direktoriaus pareigas Jovita Buinevičienė. Į atidarymą atskubėjo ir buvę mūsų mokyklos mokiniai, kurių darbai šiuo metu eksponuojami ,,Kėdainiai/Gobis. Lauko ekspo” miesto parodų pavilijone.
Dėkojame Kultūrinių iniciatyvų grupės ,,Kvadratas” vadovui Tomui J. Daunorai už galimybę prezentuoti Kėdainių dailės mokyklą, jos ugdymo patirtį ir istoriją per mokinių keramikos darbus.
Parodos dalyviams skirti Diplomai už sėkmingą dalyvavimą keramikos darbų parodoje – gražus priminimas mūsų buvusiems mokiniams apie mokykloje praleistus metus ir jų asmeninį indėlį puošiant savo gimtojo miesto – Kėdainių erdves.
Parodoje eksponuojama 17 mokinių sukurtų baigiamųjų keramikos darbų nuo 1999 m. iki 2022 m.
Mokinius ugdo mokytojai keramikai Giedrė Nagreckienė ir Mindaugas Mažalis.