Rajoninį mokinių piešinių konkurso “Piešiu kalbą: senieji žodžiai ir naujažodžiai” darbų parodos atidarymas

Kėdainių rajono savivaldybė ir Kėdainių dailės mokykla organizavo Rajoninį mokinių piešinių konkursą “Piešiu kalbą: senieji žodžiai ir naujažodžiai”, skirtą Lietuvių kalbos dienoms paminėti.
Geriausi piešiniai eksponuojami Kėdainių rajono Mikalojaus Daukšos bibliotekoje, Vaikų ir jaunimo skyriaus, kino salėje.
Šiandien čia vyko parodos atidarymas, konkurso laureatų ir parodos dalyvių apdovanojimas.
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, mokinei Liepai Jakštaitei ir Kėdainių muzikos mokyklos mokytojui Edvinui Šablevičiui už muzikinį sveikinimą, konkurso bei apdovanojimų renginio organizatoriams 😍