LIONS organizacijos Taikos plakato piešinių konkurso renginys

Tarptautinė LIONS organizacija ir Kėdainių LIONS klubas rengė Taikos plakato piešinių konkursą tema „Išdrįskime svajoti“. Konkursui buvo pateikti 25 darbai, iš kurių komisija pirma vieta įvertino Emos Beržinskaitės, antra vieta – Smiltės Račinskaitės piešinius (mokytoja Eugenija Eimontaitė Jermolajevienė). Emos darbas keliaus į kitą etapą. Vienas geriausiai įvertintas piešinys iš Lietuvos bus siunčiamas tarptautinei LIONS komisijai į Jungtines Amerikos Valstijas ir pretenduos į 5000 JAV dolerių prizą.
Mūsų mokykloje vyko renginys, kuriame Kėdainių Lions klubo narės apdovanojo visus konkurso dalyvius. Renginyje dalyvavo ir dalyvius sveikino LIONS taikos plakatų konkurso koordinatorius Lietuvoje Kazimieras Rimeikis.
Ačiū dalyviams, jų mokytojams už nuostabius darbus, LIONS klubo nariams už dovanas ir sveikinimus, ačiū mokyklos direktorei Jovitai Buinevičienei už palaikymą ir skatinimą.