„VANDENS PASAULIS“

2023 m. rugpjūčio 21–25 dienomis vyko Kėdainių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programa, finansuota Kėdainių rajono savivaldybės administracijos. Skirtas 2000,00 Eur finansavimas. Programos tikslas – organizuoti įdomią ir prasmingą veiklą vasaros atostogų metu, sudarant sąlygas mokinių saviraiškai, bendradarbiavimui, įsitraukimui į aktyvią kūrybinę ir pažintinę veiklą, supažindinti su dailės technikomis ir jų panaudojimo galimybėmis, okeanologijos mokslu, skatinti domėtis gamtos mokslais, ekologija, jos reikšme ir svarba. Programos metu organizuota išvyką į Kauno T. Ivanausko zoologijos muziejų. Edukacijų metu mokiniai atliko kūrybines užduotis, kūrė kūrybinius darbus panaudojant įvairias dailės priemones, antrines ir gamtoje randamas medžiagas, išbandė skirtingus raiškos būdus.

„VAIKŲ VASAROS KERAMIKOS STOVYKLA“

2023 m. rugpjūčio 21–25 dienomis vyko Kėdainių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programa, finansuota Kėdainių rajono savivaldybės administracijos. Skirtas 1900,00 Eur finansavimas. Programos tikslas – keramikos meno populiarinimas Kėdainių krašte, demonstruojant sekos Molio paruošimas – Formavimo technika – Degimo būdas pradmenis bei taikant keramikos technikų ir technologijų ypatumus kūrybiniams tikslams pasiekti. Programos dalyviai dalyvavo edukacijose, kurias vedė keramikas Tomas J. Daunora. Lipdė indelius, gamino
atspaudus. Taip pat susipažino su lipdinių dekoravimu spalvotais moliais, naudojantis teptuku, pagaliuku, pieštuku ir kitomis priemonėmis, siekiant dekoro variacijų pasikartojimo visuose kompozicijos elementuose. Programos dalyviai sužinojo kaip išardyti lauko krosnį, o išdegusius gaminius – valyti, paruošti eksponavimui.

„KŪRYBIŠKUMO UGDYMAS BENDRADARBIAUJANT“

2023 m. nuo spalio 9 d. iki gruodžio 8 d. vyko Kėdainių rajono savivaldybės Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa, finansuota Kėdainių rajono savivaldybės administracijos. Skirtas 990,00 Eur finansavimas. Programos tikslas – bendrauti ir bendradarbiauti, sutelkti suaugusiųjų grupę sėkmingai komandinei ir kūrybiškumą skatinančiai veiklai, apjungiant įvairias edukacines ir praktines veiklas. Programos metu organizuota išvyką, praktiniai užsiėmimai, edukacijos, seminarai, kurių metu dalyviai gilino psichologines žinias, geriau pažino save, kolegas ir bendruomenės narius bei stiprino komunikaciją, motyvaciją, kūrybiškumą, bendradarbiavimą ir tarpusavio supratimą.