Mokinių apdovanojimai už pasiekimus

Baigiantis metams tęsiama graži tradicija pagerbti mokinius už sėkmingą dalyvavimą respublikos ir tarptautiniuose konkursuose. Mokinių pasiekimai įvertinti piniginiais prizais.
Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis ir Švietimo skyriaus vedėja Vilma Dobrovolskienė ketvirtadienio popietę atvyko į Dailės mokyklą ir įteikė padėkas devyniems mūsų mokyklos gabiausiems mokiniams ir mokytojams už 2021-2022 m. m. pasiekimus konkursuose: Ditei Kavoliūnaitei, Austėjai Patapaitei, Ievai Čepaitei, Vestai Višniakovaitei, Emai Baržinskaitei, Aleksui Pociui, Aistei Marcinkevičiūtei, Augustei Snarskytei, Darijui Visockiui.
Laikinai einanti Kėdainių dailės mokyklos direktoriaus pareigas Jovita Buinevičienė taip pat padėkojo visiems mokytojams ir mokiniams Martynui Lipniui, Eglei Stačiokaitei, Norvilei Juršaitei už mokyklos vardo garsinimą šalies ir tarptautiniu mastu, įteikė padėkas ir atminimo dovanėles.